Merhaba ben Aslıhan,

1980 doğumluyum. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunuyum. Fethiye de yaşıyorum. 2007 yılından beri Boutique No8 ‘in işletmeciliğini yapıyorum. Evliyim, Arda ve Defne adında iki lokum çocuğun annesiyim.

2011 yılında ikinci çocuğum Defne’nin doğumundan sonra anne- kız bir örnek giyindiğimiz fotoğrafları Instagram sayfam da paylaşmaya başlayınca aldığım keyif ile birlikte sayfam’a olan ilgi de artmaya başladı. Küçük bir Akdeniz kasabasından Türkiye’nin hatta dünyanın birçok izleyicisine ulaşabilmeyi başarmanın mutluluğunu, bloğuma yansıtmaya karar vermem ise biraz zaman aldı.

ModaAnnem de çocuk modasının yanı sıra kendi stilimi, markalar ile birlikte yol aldığımız projeleri, bazen gezip gördüğüm yerleri, Baby and You dergisi #Modaanne köşemde yazdığım çocuk modası yazılarımı, çocuklarım ile ilgili anılarımı paylaştığım samimi ve içten bir yaşam bloğu olarak tanımlayabilirim.

Instagram sayfam da başlayan bu yolculuğum sizlerin sayesinde artık stil ve yaşam bloğu olarak yol almaya devam edicek.

Bize ve sayfama gösterdiğiniz destek için çok teşekkür ederim. Samimiyet ve sevgiye dayalı galerimde hoş vakit geçirmenizi diler, bloğuma hoş geldiniz derim.

Sevgi ile okuyun…

Aslıhan