Evimizin özgür ruhlu kızı misssss kokulu Defnemiz 7 yaşında!

Geçen yıl bu sene son demiş olsam da yine doğum günü partisi planlarken buldum kendimi. Bu sene geçen yılın aksine daha küçük, daha biz bize bir kutlamayı tercih ettik. Evimizin bahçesinde aile ve arkadaşlarımız ile birlikte bir masa etrafında toplanıp “iyi ki doğdunuz çocuklar “diyerek onların kahkaha seslerini dinlemeyi tercih ettik. Gelelim parti detaylarına…

Elimde olan malzemeler ile neyi birleştirebilirim diye düşündüm ilk önce. Bu yıl doğum gününün parti konseptini belirleyen sevgili Pamuka’ya ait çadırın tam da bu parti için yapılmış olduğunu düşündüm. Geçen yıldan elimde olan bu çadır benim çıkış noktamdı.

img_4042.jpg
Doğum günü Konseptimiz dreamcatcher olunca başrolde tabii ki rüya kapanları vardı. #dreamcatcher ‘ları ben yaptım. Anne eli değdi. Yaptığım dreamcatcher ‘ları da gelen konuklara hediye ettik.

img_4008.jpg

Konsepte uygun peçetelerimiz ve pasta’nın üzerindeki Catch Your Dreams yazısı @partineeglencekat ‘a ait. Partinize özel olarak herşeyi istediğiniz gibi tasarlayıp yolluyorlar. Gold rengi AMerikan servisler @duniturkiye’nin. Online olarak satılıyor✌Değişik renk ve modelleri de mevcut. Masa-sandalye süslemelerini elimden geldiğince ben yaptım. Evde bulduklarınızı bir uyum içinde yan yana koydunuz mu tamam.Çocuklar için masa Şantiyeden aldığım ve boyadığımız seramik paletleri 🙂 misss gibi oldu.img_3806.jpg

img_3843.jpg

Arka fon olarak @macrametherapy ait harika bir arka fon kullandım. Evdeki postu, koltuğu , defnenin yatak odasında ki dresuarını da ekleyince şahane bir #backdrop oldu bence. Yerdeki post @ikeaturkiye.

img_3870.jpg
Defne’nin muhteşem elbisesi @ebrudanyalshop ‘un muhteşem atölyesinden. Saç aksesuarı @gaiosdesing Dilan hanımın ellerinden.

img_4006.jpg

img_3990.jpg

img_4023.jpg

Pasta @ruyapastatasarim , fotoğraflar @orcuncetkin ait.

img_3868.jpg

img_4016.jpg

img_3993.jpg

Başka sormak istediğiniz de var ise lütfen instagram fotoğrafımızın altına yorum bırakın.

Sevgiler

Aslıhan

Bu Yazilarimida Begeneceginizi Dusunuyorum

Cevap Yazin

Mail Adresiniz Sitemizde Yayinlanmayacaktir.. Doldurulmasi Zorunlu Alanlar *