Merhaba 37 ✌🏻

Yen’i yaşımın ilk saatlerini yaşarken içim de bir yaş daha almanın burukluğu var diyemeyeceğim. Sağlıkla, mutlulukla, huzurla, sevgiyle bir yılı daha devirmenin mutluluğu kaplıyor içimi. Üzücü haberleri ard arda aldığımız, sevdiğimiz insanların zamansız hastalandığına şahit olduğumuz, elimizden kayıp giden çaresiz kaldığımız o kadar çok şey yaşıyoruz ki…..


Sırtımı oğluma yasladım, kızımdan da destek aldım inşallah bu seneyi de omuzlayacağız. 


İnsanın yaşı ilerledikçe bazı şeylerin farkına varıyor. Ben hiçbir zaman ayakları yere basmayan biri olmadım. Ama şunu bir kere daha anladım ki hayat arkadaşınızı seçerken yüreğine bakmak lazımmış. Ben yüreği çok büyük bir adamla evlenmişim. Hayatın bana verdiği en büyük hediye olduğunu düşünüyorum. 


37 yıldır nefes alıyorum. 37 yıldır kendimi dinliyorum. 37 yıldır içimdeki çocuk ile oyunlar oynuyorum. Hiç büyümüyorum. İçimdeki heyecanımı hiç kaybetmek istemiyorum. Ve bir sır veriyim mi hala kendimi saçı at kuyruklu, oradan buraya koşturan o küçük kız gibi hissediyorum. Beni iki gündür şımartan, kendimi iyi hissetmemi sağlayan tüm gönül dostlarıma buradan çok teşekkür ediyorum. 

Dünyayı sevgi kurtaracak ✌🏻

Subat 2017′

Bu Yazilarimida Begeneceginizi Dusunuyorum

Cevap Yazin

Mail Adresiniz Sitemizde Yayinlanmayacaktir.. Doldurulmasi Zorunlu Alanlar *